Introduction

Wspólne ognisko.

W centrum zdjęcia znajduje się metalowe palenisko z płonącym ogniem. Dookoła siedzi pięć osób, które trzymają nad płomieniem kije z nabitymi kiełbaskami. Są skupieni na ogniu, kobieta na pierwszym planie się uśmiecha.

Wspólne ognisko.

Po trudnym czasie związanym z pandemią nastała wiosna, która budzi do życia i niesie wiele nadziei na lepszy czas dla nas wszystkich.

Podbudowani optymistycznymi wieściami i my wracamy do bardziej radosnej codzienności i jak co roku hucznie otwarliśmy sezon letni organizując biesiadę – ognisko w naszym pięknym ogrodzie. Czas umilały nam wspólne śpiewy przy akompaniamencie gitary i pięknego wokalu naszej Pani Instruktor Terapii Zajęciowej, co wprowadziło nas w nastrój prawdziwie harcersko-ogniskowy. Wielką atrakcją tegorocznej imprezy była możliwość pieczenia kiełbasek na nowym palenisku w kształcie misy, dzięki czemu kiełbaski były aromatyczne i przepyszne i wszystkim niesamowicie smakowały! W konkursie rzutów do tarczy chętni mogli sprawdzić swoją celność, a rywalizacja była zacięta ! Następnie daliśmy się ponieść skocznej muzyce, która poderwała nas do tańca i wyzwoliła wiele uśpionej radosnej energii.

Wdzięczni za tak miłe chwile spędzone razem, żywimy nadzieję, że uda nam się powracać do nich jak najczęściej!